Body by Peter pilates | Telefon: (+372) 5323 1087 | E-mail: info@bodybypeter.com

Treeningud ja hinnakiri

Individuaaltreeningud

 • Litsentseeritud treeneri poolt juhendatud eksklusiivsed klassikalise pilatese eratreeningud maksavad 55.- eurot (üks treening) ja kestavad umbes 50 minutit. Eriolukorras võib treeningkorra pikkuseks kujuneda rohkem kui 50 minutit.
 • Individuaaltreeningud viiakse läbi Gratz´i poolt toodetud Reformer, Cadillac, Chairs, jt masinatel litsentseeritud instruktori jagamatu järelvalve all. Sulle õpetatakse, kuidas saavutada parimad võimalikud tulemused igalt „klassikalise pilatese” tehnika harjutuselt, liikudes algajast kesktaseme ja edasijõudnu programmidele.
 • Koos sinu tugevuse ja oskuste suurenemisega suurenevad ka sinu treeningute väljakutsed. Instruktor juhib sind läbi iga 50-minutilise treeningu sinu turvalisust ja treeningeesmärke silmas pidades ning tegeleb just nende vajadustega, mida sinu keha nõuab parimate tulemuste saavutamiseks.

Broneeri aeg: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võimalik soetada ka kinkekaarte


Paaristreeningud

 • Paaristreeningutel pannakse sind tööle partneriga ja need on ideaalsed paaridele ja sõpradele, kellel on sarnased treeningeesmärgid ja soov saada suurepärasesse vormis üheskoos. Paaristreeningud, mida juhendab litsentseeritud instruktor, maksavad 35.- eurot inimese kohta (üks treening) ja kestavad umbes 50 minutit. Eriolukorras võib treeningkorra pikkuseks kujuneda rohkem kui 50 minutit. Kõik treeningud viiakse läbi Gratz´i poolt toodetud Reformer, Cadillac, Chairs, jt masinatel. Kasutame samu põhimõtteid, metoodikat ja tehnikaid nagu individuaaltreeningute puhul, liikudes kliendi edusammude põhjal algaja harjutustelt kesktaseme ja edasijõudnud omadele.

Broneeri aeg: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võimalik soetada ka kinkekaarte

Eeskirjad ja treeningkorraldus

 • Osavõtumaksu saab tasuda nii iga korra eest eraldi, kui ka soodushinnaga 5- või 10-korra pakettidena (Lisainfo treenerilt).
 • Kindlustamaks õige algusaja, palume kliendil saabuda vähemalt 10 minutit enne treeningu algust.
 • Suure nõudluse tõttu meie treeningute järele palume soovi korral treeningkord tühistada anda sellest teada 24 tundi enne treeningu algust. Sel juhul ei jää vabaks antud aeg täitmata. Tühistamised, mis tehakse vähem kui 24 tundi enne treeningu algust, kuuluvad täies mahus tasumisele. Oleme mõistavad ja vastutulelikud, mistõttu teeme teatavaid erandeid (lisainfo treenerilt).
 • Spetsiifiliste terviseprobleemidega klientidel palume esitada arsti nõusoleku Body by Peteri klassikalise pilatese treeninguks enne treeningule tulekut.
 • Body by Peter ei vastuta isiklike asjade ega kliendi tegevuse või kontrollimatute asjaolude poolt põhjustatud haiguste või õnnetuste eest.
 • Kõik treeningud on rangelt konfidentsiaalsed. Isiklikke eesmärke ja teavet jagavad omavahel vaid treener ja klient.
 • Klientide kirjalikud treeningute iseloomustused ja meediakajastused Body by Peter kohta peavad eelnevalt saama Body by Peteri kirjaliku nõusoleku.

Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust   Kontakt